Taşkent Caddesi (1. Cad.) No: 19/1 Bahçelievler 06500, ANKARA
+90-312-223 03 97
bilgi@tubav.org.tr

TÜBAV Bilim Dergisi 42. Sayıya Ulaştı!

Türk Bilim Araştırma Vakfı

Tübav Bilim Dergisi 2008 Den Bu Tarafa Yayın Hayatını Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler Ve Sağlık Bilimleri Alanı Olarak Devam Etmektedir. Tr Dizin V.B. İndekslerde Taranma Şartlarından Bir Tanesi De Derginin Belirli Bir Alana Yönelik Yayın Yapmasıdır.

Bu Kapsamda Dergimiz Tr Dizinde De Yer Alabilmesi İçin Diğer Bütün Şartları Taşımaktadır. Sadece Alan Sınırlaması Gerekmektedir Dergimize Bundan Böyle Sadece Mühendislik Alanına Ait Makaleler Kabul Edilecektir. Diğer Alanlara Ait Makaleler Kabul Edilmeyecektir.

Diğer Alanlar İçin Türk Araştırma Vakfı Tarafından Yayın Hayatına Başlayacak Olan Diğer Dergilerde Değerlendirme Yapılabilecektir.

Yazar, Hakem, Editör Ve Vakıf Üyelerimize Önemle Duyurulur.

4 cevap

 1. john dedi ki:

  Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old.

  • Joseph Scott dedi ki:

   The first line of Lorem Ipsum, “Lorem ipsum dolor sit amet..”, comes from a line in section 1.10.32.

 2. Matt dedi ki:

  Richard McClintock, a Latin professor at Hampden-Sydney College in Virginia, looked up one of the more obscure Latin words, consectetur, from a Lorem Ipsum passage, and going through the cites of the word in classical literature, discovered the undoubtable source.

 3. Lloyd Budd dedi ki:

  Lorem Ipsum comes from sections 1.10.32 and 1.10.33 of “de Finibus Bonorum et Malorum” (The Extremes of Good and Evil) by Cicero, written in 45 BC.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir